W drugiej części artykułu podsuniemy wam dalsze rady, dzięki którym z pewnością poradzicie sobie z optycznym lub faktycznym powiększeniem swojej małej sypialni – kłopot na który narzeka coraz więcej kobiet. Mamy też nadzieje, że wskazówki zawarte w pierwszej części artykułu okazały się pomocne i przyczyniły się już do ogólnej poprawy tego pomieszczenia – jeżeli nie znaleźliśmy nic dla siebie spójrzmy na kolejne rady. Kolejną wskazówką, którą warto uwzględnić jest sprawienie by sufit stał się miejscem interesującym. Jak tego dokonać? Dobrym zastosowaniem jest sztukateria sufitowa, która od dobrych kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością.

\n\n

Dobrym pomysłem było by więc zastosowanie listw sufitowych, które z pewnością nadadzą stylu i elegancji – zobacz jak twój cały pokój się odmienia. Oczywiście nie każdemu musi się podobać sztukateria sufitowa. Dlatego z powodzeniem można pomalować sufit na jaśniejszy kolor, który optycznie doda wnętrzu więcej przestrzeni. Warto zaznaczyć, że im ciemniejszy będziemy sufit, tym bardziej będziemy czuli się przytłoczeni. Dobrym rozwiązaniem jest sprawienie by sypialnia stała się nieco bardziej przytulna – nabrała charakteru z prawdziwego zdarzenia. Jak tego dokonać? Być może dobrym pomysłem okazał by się przytulny kącik do czytania? Musimy przestać myśleć, że sypialnia służy jedynie do uprawiania seksu, spania oraz ewentualnej zmiany ubrania.

\n\n

Kącik do czytania wydaje się być idealnym rozwiązaniem – postawmy małe krzesełko z podnóżkiem. Z pewnością sypialnia będzie wtedy czymś więcej, niż tylko miejscem do spania. W przypadku, gdy nasza sypialnia nie cieszy się większym metrażem można zastosować z obu stron kinkiety, aby czytanie w łóżku również było przyjemne i relaksujące. Pamiętajmy też o właściwym dopasowaniu mebli, które powinny być proporcjonalne do wielkości pokoju. Nie wstawiajmy więc ciężkich i ogromnych mebli, gdyż właśnie przez to nasza sypialnia będzie wyglądała na małą i ciasną – a z całą pewnością nie tego oczekujemy.

(Visited 13 times, 1 visits today)