Naklejki na ścianę przeżywają renesans i w niczym nie przypominają dawnych zdobień, które naklejało się na płytki. Teraz dobrze zrobiona naklejka zastąpi płytki na ścianie i doskonale funkcjonuje, jako dekoracja w kuchni. Istnieje olbrzymi wybór w grafikach i zdjęciach jakie możemy nanieść na ściany i pozostałe elementy w kuchni. Dodatkowo możemy poprosić o wykonanie naklejki na podstawie naszych własnych zdjęć bądź obrazów.

Istnieje wiele różnych możliwości, w jaki sposób da się zastosować naklejki na ścianę w kuchni. Jedną z nich jest oklejenie mebli kuchennych czy sprzętów gospodarstwa domowego. W ten sposób uzyskujemy absolutnie niepowtarzalne wyposażenie, które dodatkowo może doskonale komponować się z pozostałą częścią mieszkania.

Ale to nie wszystko. Równie często umieszcza się naklejki pod szkłem, gdzie sprawdzają się jako substytut płytek ceramicznych. To bardzo ciekawe i niezwykle tanie rozwiązanie, na które coraz częściej decydują się również projektanci wnętrz w poszukiwaniu oryginalności. Jako dopełnienie dekoracji w kuchni może posłużyć fototapeta 3d, która powiekszy ją optycznie. Jeśli miejsca na ścianie jest mniej, może być obraz (http://www.fototapeta24.pl/obraz) albo plakat.

(Visited 36 times, 1 visits today)