Meble drewniane cieszą się ogromną popularnością. Uniwersalne, naturalne stoły tarasowe i krzesła zbudowane z drewna doskonale współgrają z ogrodową zielenią, są trwałe i efektowne. W sklepach z wyposażeniem outdoorowym znajdziemy szeroki wybór stołów wyprodukowanych z różnych odmian drewna. Który wariant najlepiej zdaje egzamin w wymagającym, zewnętrznym środowisku?

Tekowy stół tarasowy – jakość i estetyka

Chcesz wyposażyć swój ogród w efektowny i solidny stół? Nie mamy wątpliwości, że Twoje oczekiwania spełni model z drewna tekowego – monumentalnej odmiany rosnącej w azjatyckich lasach monsunowych. Teczyna, w odróżnieniu od gatunków europejskich, zawiera w swoim składzie dużą ilość substancji oleistych i kwasu krzemowego. Dzięki nim drewno jest twarde, odporne na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne, takie jak promieniowanie UV, woda, mróz, wysoka temperatura, a nawet ostre środki chemiczne. Możesz mieć pewność, że stół tarasowy zachowa swoją nienaganną formę przez wiele lat intensywnego użytkowania i ekspozycji na zmienną pogodę. Nieregularnie usłojone drewno w żywym kolorze prezentuje się wyjątkowo. Walory estetyczne mebli tekowych sprawiają, że często goszczą one również  w stylowych jadalniach i salonach.

Stoły tekowe i meble rattanowe Vimine – inwestycja na lata

Gdzie możesz kupić wysokiej jakości stół tarasowy? Najciekawsze meble znajdziesz w katalogu marki Vimine! Tekowe stoły i meble rattanowe Vimine tworzone są ręcznie z surowców pochodzących z ekologicznych źródeł (rattan pochodzi z palm uprawianych na indonezyjskich plantacjach zrównoważonego rozwoju, natomiast drewno jest materiałem odzyskanym w procesie recyklingu). Każdy stół tekowy z logo Vimine jest niepowtarzalnym egzemplarzem dopieszczonym w detalach.

 

 

(Visited 60 times, 1 visits today)