Mówi się, że planując domowe kuchnie nie powinno się patrzeć na obowiązujące trendy. W końcu ma być to pomieszczenie, które ma podobać się domownikom, a nie całemu światu. Trudno jednak nie patrzyć na modne aranżacje proponowane przez architektów, jeżeli to właśnie dzięki nim można znaleźć tyle ciekawych inspiracji.

Biel razem z szarością

Kuchnie urządzone w bieli połączonej razem z szarością wcale nie są nudne. Ktoś powie, że są to propozycje oklepane, ale tak wcale nie jest. W szczególności, jeżeli ktoś zdecyduje się na szafki w odcieniach szarości o niejednorodnych frontach. Doskonała propozycja, dzięki której można wzbogacić swoją kuchnię o niespotykane do tej pory elementy. Warto dodać, że takie modne propozycje są świetną propozycją do kuchni urządzonych w stylu nowoczesnym-minimalistycznym, gdzie na szafkach nie występują żadne zdobienia. Szafki kuchenne pozbawione frezów, uchwytów będą stanowić nie lada ciekawostkę dla wszystkich domowników, jak również osób odwiedzających.

Kuchnie w drewnie

Propozycja, dzięki której będzie można urządzić kuchnię w stylu klasycznym, jak również nowoczesnym. Mówi się, że kolory (biały, czarny) są uniwersalne. Podobnie jednak jest z drewnem. Z materiałem, który dopasowuje się do wnętrz małych i dużych. Drewno polecane jest również do aneksów kuchennych, które stanowią nieodłączną część salonów, jakie można znaleźć na ogół w małych kawalerkach. Całe pomieszczenie może zostać urządzone w drewnie, jak również można zdecydować się tylko na wybrane elementy. 

 

(Visited 25 times, 1 visits today)