Depilacja laserowa jest bezinwazyjną metodą usuwania zbędnego owłosienia z powierzchni skóry. Dzięki niej można uwolnić się od problemu ciągle odrastających włosów z najbardziej uporczywych miejsc na ciele. Oszczędza to czas jednocześnie dając 100% pewność siebie w każdej sytuacji – bez wyjątków!

 

 

Depilacja laserowa – metoda działania lasera

 

Zabieg depilacji laserowej opiera się o działanie lasera. Rodzajów laserów na rynku jest wiele. Jedne są przystosowane bardziej do ciemniejszej karnacji, inne do jaśniejszej, a jeszcze inne są dość uniwersalne. Jednak każdy z nich wykazuje podobną istotę działania – jest nią używanie skoncentrowanej wiązki światła.

 

Światło skierowane na skórę sprawia, że jej barwnik nagrzewa się do czerwoności. I jako brzmi to nie najlepiej to właśnie o to chodzi! Melanina – barwnik zawarty we włosach i skórze człowieka wyłapuje to światło przekształcając jego energię na energie cieplną. Ciepło nagrzanej melaniny sprawia, że cebulka włosowa nie wytrzymuje takich warunków i ulega bezpowrotnej destrukcji. W wyniku tego włosy na skórze już nigdy nie wyrosną. Jednak jest pewne ale…

 

Mianowicie jeden zabieg nie wystarczy. Cebulki włosowe muszą zostać zniszczone w fazie swojego wzrostu (anagenu). W przeciwnym razie mogą się zregenerować i znowu odrosnąć. Jednak nikt nigdy nie wie w jakiej fazie aktualnie znajdują się jego włosy. Dlatego zabieg regularnie powtarza się co okres od 4-6 tygodni, a cała seria zabiegów trwa nawet do 9 powtórzeń. Warto być tutaj regularnym i terminowym aby być zadowolonym z efektów depilacji laserowej.

 

Sprawdź: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lodz/

 

Depilacja laserowa Łódź

 

W największych miastach jednym z najczęściej przeprowadzanych zabiegów na skórę jest depilacja laserowa. Łódź jest jednym z miast, które posiada sporą ilość różnorodnych salonów depilacyjnych. Przed wyborem własnego warto dokładnie prześledzić opinie innych osób na temat nowoczesności sprzętu oraz profesjonalizmu personelu. Wbrew pozorom to bardzo ważne cechy, na które powinno zwracać się uwagę.

 

 

(Visited 57 times, 1 visits today)