Temat jest na tyle obszerny, iż zdecydowaliśmy się podzielić go na kilka części. W związku z tym, że będzie on dzielony, będą mieli państwo sposobność w głębszej mierze ocenić każdy z opisywanych tutaj programów i wybrać ten, który nam przypasuje – bardziej szczegółowe opisy z pewnością nam w tym pomogą. Kontynuując temat programu NET+ Interior Design warto jeszcze wspomnieć o możliwości stworzenia każdego pomieszczenia o nietypowych kształtach czy wymiarach. Aplikacja oferuje nam dodatkowo wybór okien, drzwi, paneli ściennych, schodów, podłóg, skosów, ścian – różne rodzaje. Program daje sposobność do analizy kolizji elementów czy dostawienie do ścian – naprawdę zaawansowane narzędzia. Nie jest to jednak jedyne narzędzie na rynku, dlatego zaprezentujmy jego dalszych rywali:

\n\n\n\n

    \n\n

  • Meble.pl CAD platforma jest aplikacją również darmową, choć wydaje się z reguły dużo bardziej uproszczona, niż wcześniej opisywany przez nas program. Podobnie jak w tamtym przypadku, tak i tutaj dysponujemy narzędziami służącymi do projektowania i urządzania wnętrz. Nie mając całkowicie żadnych umiejętności, z pomocą programu jesteśmy w stanie zaprojektować nie tylko kuchnię, ale także i łazienkę czy pokoje o różnych i indywidualnych wymiarach. Producent aplikacji przewidział w zasadzie wszystkie dodatkowe funkcje usprawniające działanie aplikacji. Ogromnym plusem jest jej uniwersalność i łatwość w obsłudze. Program pozwala na dowolną aranżację wnętrz nawet w najdrobniejszych szczegółach takich jak ustawienie pozycji okien, drzwi czy dobór odpowiedniego sprzętu RTV/AGD oraz mebli.
  • \n\n

\n\n \n\n

    \n\n

  • Jordans’s Furniture Room Planner jest aplikacją w całości osadzoną w internecie. Do jego obsługi potrzebujemy jedynie połączenie z internetem i uruchomienie FLASH MX – sama aplikacja nie instaluje się na komputerze. Aplikacja jest uniwersalna i tak jak w poprzednich przypadkach pozwala zaplanować powierzchnię całego mieszkania. Gotowy projekt jesteśmy w stanie zapisać i wydrukować.
  • \n\n

\n\njordan

(Visited 11 times, 1 visits today)