Panujący obecnie trend związany z białymi aranżacjami (wnętrzarskimi i ogrodowymi) sprawia, że bardzo chętnie wybieramy też parasole ogrodowe w tym właśnie kolorze. Nic dziwnego, prezentują się tak lekko, ulotnie, marzycielsko, romantycznie. Przywołują na myśl śródziemnomorskie wakacje lub impresjonistyczne obrazy. Łączą piękno przeszłości z nowoczesnymi inspiracjami. Białe parasole ogrodowe dają wiele możliwości stylizacyjnych. Stanowić mogą dopełnienie kompozycji retro lub tej zupełnie awangardowej. Sprawdzą się w wielu kontekstach stylistycznych i plastycznych, co wynika w dużej mierze z właściwości plastycznych bieli.

Białe meble z białymi parasolami ogrodowymi

Parasole ogrodowe w bieli i do tego białe meble technorattanowe. Tak buduje się doskonałość ogrodowych aranżacji, którą stworzymy, wykorzystując meble, sprzęt oraz dodatki ze strony gardenspace.pl. Przekonamy się, że biel może inspirować do tworzenia niezwykłych kompozycji także na ogrodzie. Gdzie białe parasole ogrodowe można zestawić z bielą petunii w białych koszyczkach technorattanowych i z białymi dodatkami jak poduszki dekoracyjne czy lampiony.

Czarno-białe układanki ogrodowe z parasolami ogrodowymi

Czerń plus biel. To zawsze będzie wspaniale wyglądać. Nie tylko na obrazie, ale też na obrazie ogrodu. Kiedy białe parasole ogrodowe ustawimy na tle czarnych mebli technorattanowych, wzbogaconych czarnymi donicami. W ten sposób powstanie efektowna i modna układanka, której białe parasole ogrodowe staną się integralną cząstką. Białe parasole kwadratowe szczególnie atrakcyjnie wyglądać będą na tle ciemnej elewacji lub całoszklanych powierzchni, w kontekście architektury opartej na prostocie brył geometrycznych. Tak powstają spektakularne obrazy nowoczesności.

(Visited 229 times, 1 visits today)